پالایشگاه فجرجم بر بام تولید گاز شرکت ملی گاز ایران
مهندس نجفي خبرداد:
پالايشگاه فجرجم بر بام توليد گاز  شركت ملي گاز ايران
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم با اشاره به افزايش توليد 10 درصدي اين شركت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خاطرنشان كرد: در حال حاضر پالايشگاه فجرجم بيشترين ميزان توليد گاز در ميان شركت هاي پالايشي دارد.
 
وي افزود: دريافت خوراك از منابع گازي به صورت مستمر در حال انجام است وبا يك فرايند مهندسي و عملياتي دقيق و بموقع كه طي هفته گذشته انجام شده است توانستيم ظرفيت دريافت وپالايش گاز را در اين ماه سرد سال افزايش دهيم و طي هفته گذشته تا كنون در صدر توليد گاز كشور قرار بگيريم.
 
مهندس نجفي با اشاره به اينكه پالايشگاه جم هميشه نقش مهمي در سبد انرژي كشور داشته است اظهار داشت: با اتكال به خداوند متعال و تلاش مجموعه نيروي انساني شركت تلاش خواهيم كرد اين افزايش توليد را تا پايان فصل سرد سال حفظ كنيم.
 
وي اضافه كرد: تمامي اجزاء و بخش هاي عملياتي و ستادي در شركت، تلاش گسترده اي در نيمه نخست سال داشته اند و اكنون سبب شده است اين پالايشگاه در صدر توليد گاز در پالايشگاه هاي كشور باشد ومن از همه اين عزيزان تقدير و تشكر مي كنم.
 
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود،خدمت مستقيم به مردم ايران اسلامي را يكي از ارزشمندترين كارهايي دانست كه در اين برهه حساس توسط كاركنان اين شركت در حال انجام است.
 
وي ادامه داد: عليرغم همه مشكلاتي كه در حوزه هاي تحريم،شيوع ويروس منحوس كرونا و افت فشار در منابع گازي اين شركت وجود دارد پالايشگاه با تمام قدرت و بيش از تعهدي كه برايش تعريف شده است كار مي كند و نخواهيم گذاشت در هيچ كدام از بخش هاي اين شركت كوچك ترين خلاء اي احساس شود.
   1399/10/18 16:25
  
تعداد بازدید :  40