رئیس مستغلات شرکت پالایش گازفجرجم:
196 نفر ساعت کارکرد مستمر کارکنان مستغلات در راه اندازی مرکز ماکت روم شرکت
عبدالحسين فرهنگي گفت: 28 نيروي متخصص واحد مستغلات شركت ، در ظرف کمتر از ٢٠ روز کاری و معادل ١٩٦ نفر ساعت کارکرد مستمرو در كمترين زمان ممكن فضاي محيطي استاندارد را براي نصب وبهره برداري از مركز ماكت روم شركت آماده كردند.
وي افزود:بخشهای ساختمانی، برق و تهویه مستغلات با تلاش و كيفيت لازم و در کمترین زمان ممکن این مکان مناسب و ارزشمند را از محل ظرفیت پیمان های مستمرخود آماده سازی و تحویل نمودند كه از اين عزيزان کمال تشکر و امتنان دارم.
فرهنگي تصريح كرد: اين مهم در راستای دستور مدیرعامل محترم مبنی بر ایجاد محلی مناسب برای بازدید کنندگان از پالایشگاه و متعاقب آن درخواست مدیریت محترم مهندسی و توسعه درخصوص اجرای تغییرات در مرکز بایگانی این مدیريت جهت ساخت محل مناسب برای ماکت روم جدید در پالایشگاه انجام شد و اكنون اين پروژه براي شركت بسيار ارزشمند مي باشد.
وي با اشاره به  زیباسازی نمای بیرونی پروژه اظهار داشت:  زیرسازی کامل و اجراي پروژه متناسب با سایر دیوارهای داخلی الگو برداری شده است ونور پردازی هر چه بهتر پروژه و تبادل حرارتی مناسب با استانداردهای روزنيز براي آن درنظر گرفته شده است و تلاش كرديم با توجه به همجواری اين مركز با پارکینگ شركت و صدای خودروها میزان آلودگی صوتی را به نسبت چشمگیری کاهش دهيم.
رئيس مستعلات شركت پالايش گازفجرجم اضافه كرد: برای تهویه مناسب در ماکت روم عملیات تعبیه کولر و ساخت نصب باکس نگهدارنده انجام گرفته است و در تمامی محل های مورد نظر کابل کشی های برق و تعبیه کلید و پریز استاندارد اجرا شده تا پرسنل محترم و بازدیدکنندگان نیازهای خود را برآورده سازند .
وي در مورد جابجايي اين ماكت در مکان قبلی آن واقع در شهرک توحید نيز گفت: اين كار با رعايت اصول ايمني کامل و بدون کوچکترین آسیب دیدگی به صورت کامل انجام شد و مطابق  جزئیات آن با نظارت مهندسی و توسعه به محل جدید انتقال یافته و مجددا نصب گردید .
 
 
   1399/6/25 12:50
  
تعداد بازدید :  51