معارفه مهندس شمشیری به عنوان معاون مدیرعامل پارس جنوبی
به گزارش روابط عمومی شرکت پالايش گازفجرجم؛ هادی هاشم زاده فرهنگ در جلسه معرفی مهندس شمشیری، معاون مدیرعامل مجتمع گاز گفت: امیدواریم با حضور افراد شاخص و شایسته در مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد و پیشرفت در این مجتمع عظیم گازی کشور باشیم.
در ادامه این جلسه مهندس فرهنگ به خصوصیات بارز اخلاقی و تجربیات کاری مهندس شمشیری اشاره نمود و عنوان داشت: پالایشگاه فجر جم در سالهای متوالی شاهد موفقیت های بسیار زیادی بوده و نقش مهندس شمشیری در به ثمر نشستن این موفقیت ها بسیار چشمگیر بوده است.
وی در ادامه عنوان داشت: امیدواریم به امید خدا توفیقات فردی، سازمانی و هم افزایی در مجتمع گاز پارس جنوبی روز به روز رشد و شکوفا گردد .
به گفته ی فرهنگ، مجموعه ی مجتمع گاز پارس جنوبی مجموعه ی بسیار جوان، همراه و پای کار هستند و به خاطر همین ویژگی های بارز برای من افتخار بسیار عظیمی است که در این مجتمع بزرگ توفیق خدمت نصیبم شده است و امیدوارم مهندس شمشیری نیز با فراغ بال در اختیار این مجموعه ی عظیم قرار بگیرد .
در ادامه ی این جلسه مهندس شمشیری نیز عنوان داشت: از مجموعه ی عظیم مجتمع گاز پارس جنوبی تشکر و قدردانی دارم که مرا به جمع بسیار صمیمی خود پذیرفتند.
معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: جدا شدن از مجموعه فجر جم بعد 30 سال خدمت و تلاش برای بنده بسیار سخت بود و اکنون در سایه همدلی ، نشاط و شادابی در مجتمع گاز پارس جنوبی امیدواریم در کنار متخصصان و کارکنان پرتلاش این مجموعه ی عظیم بهترین ها را رقم بزنیم.
   1398/3/11 10:55
  
تعداد بازدید :  1253