تقدیر از برترین های نظام همیاری و مشارکت شرکت پالایش گاز فجرجم
مهندس نجفي:
مشاركت گروهي در شركت پالايش گازفجرجم نهادينه شده است.
مهندس عبدالصمد نجفي در مراسم آيين تقدير از برترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گاز فجرجم گفت: تاكنون اقدامات گسترده اي در سايه مشاركت پذيري كار كنان در شركت انجام شده است و مشاركت گروهي دراين شركت نهادينه و به يك فرهنگ عمومي تبديل شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، نجفي خاطرنشان كرد: 10 هزار پيشنهاد در يك سال مصداق بارزي از هم فكري و همياري كاركنان اين شركت و نشان دهنده پويايي و مشورت پذيري سازمان است.
وي با اشاره به اهميت تعمير و تعويض بخش هايي از خط لوله 48 اينچ پالايشگاه نيز گفت: اين اقدام مهم نيز نمونه ديگري از كارهاي بزرگي است كه در شركت با حضور گسترده كاركنان و روحيه مشاركتي آنها انجام شده است.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در بخش ديگري از اظهارات خود، رويكرد مشاركتي در شركت پالايش گازفجرجم را تاريخي و مربوط به ساليان گذشته دانست و ادامه داد: اين شركت در 29 سالگي عمر خود قرار دارد و در مسير تكاملي خود همواره از خرد جمعي و مشاركت كاركنان استفاده كرده است.
وي افزود:كاركنان مي بايست همواره ماموريت اصلي شركت را كه تأمین انرژی از طریق فراورش پایدار، پاک، ایمن و بهره ور گاز طبیعی است فراموش نكنند و انشالله درهمين راستا اين شركت در نظر دارد در افق 1404 به پایدارترین، پاک ترین، ایمن ترین و بهره ور ترین شرکت پالایش گاز کشور تبديل گردد.
گفتني است مراسم تقدير از برترين هاي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم  كه با حضور مديرعامل و جمعي ازمديران و كاركنان بخش هاي مختلف شركت در محل نمازخانه غدير برگزارشده بود با سخنان رئيس و دبير اين نظام  ادامه يافت.
مهندس يوسف پولاديان در سخنان خود با تشريح اهداف و تعريف دقيق نظام همياري و مشاركت گفت: قلب و مغز كاركنان در حقيقت منابع نامحدود سازمان هستند و ما در اين نظام به دنبال استفاده حداكثري از اين دو ظرفيت مهم در راستاي شكوفايي بخش هاي مختلف سازمان هستيم.
وي افزود:تمدن هاي بزرگ بشري توسط مغزهاي انديشمند و قلب هاي بزرگ خلق شده اند و پيوند اين دو با همديگر و اثر بخشي   وثبت مالكيت معنوي آنها در سازمان از برنامه هاي نظام همياري و مشاركت در سطح شركت مي باشد.
معرفي اعضاي جديد شوراي نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم،معرفي مشاورين شورا و همچنين معرفي افراد و كميته هاي برتر در بخش هاي مختلف از جمله برنامه هاي ديگر اين مراسم بود كه توسط مهندس منصوري دبير نظام همياري و مشاركت شركت پالايش گازفجرجم تشريح شد.
   1398/3/19 16:11
  
تعداد بازدید :  765