بازدید مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم از ساخت اسکله جدید در بندرسیراف

مهندس عبدالصمد نجفي در بازديد خود از اسكله جديد بندرسيراف گفت: امروز شاهد اجرای پروژه نوسازی و توسعه اسکله پایانه صادراتی سیراف توسط شركت پالايش گازفجرجم هستیم و خوشبختانه پروژه با سرعت مطلوبي در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم،نجفي خاطرنشان كرد: اسکله جدید شرایط خوبی را برای ماهی‌گیران، پهلو گرفتن کشتی‌ها و نیز تسهیل تجارت فراهم می‌سازد.
وی با اشاره به نقش بسیار مهم این پروژه در رفع تنگنای صادراتی میعانات گازی از این اسکله گفت: با اجرای  این پروژه میعانات گازی پالایشگاه فجر جم نيز با اطمینان بیشتری صادر می‌شود.
مدیرعامل شرکت پالايش گازفجرجم ادامه داد: عملیات اسكله جديد با توجه به فرسودگی اسکله قدیم پایانه صادراتی میعانات گازی اين انجام می شود و اكنون شاهد فعال بودن پروژه هستيم.
وی احداث اسکله جدید برای پایانه صادراتی میعانات گازی را براي اين شركت ضروری دانست و افزود:‌ توسعه اسکله خدماتی بندر سیراف نیز در دستور کار قرار گرفته و اسکله موجود توسعه یافته و اسکله سنگی جدید ساخته می‌شود.
نجفي با اشاره به انجام این پروژه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شركت پالايش گازفجرجم در شهر سیراف خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه 220 میلیارد ریال بوده است که طبق برنامه انتظار مي رود 18 ماهه به اتمام و نهايي شود.
وی با بیان اینکه تلاش شده تا در سیراف محیط خوبی برای ذی‌نفعان ایجاد کنیم، اضافه کرد: اسکله جدید شرایط خوبی را برای ماهی‌گیران، پهلو گرفتن کشتی‌ها و نیز تسهیل تجارت فراهم می‌سازد.
 
   1398/3/29 07:42
  
تعداد بازدید :  772