ساخت و راه اندازی سربوم تک وایر جرتقیل 80 تنی
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، سيد احمدخادميان تصريح كرد: اكنون اين دستگاه با دو سربوم و دو قلاب در سرويس قرار دارد و در عمليات مهم تعميرات اساسي كاربرد بسيار مهمي دارد.
وي  ارتقاء نرم افزار اين جرثقيل ،نصب وينچ وسيستم هيدروليك مربوطه،نصب سيم سر واير و سوئيچ هاي ايمني و قطع كن را از مهم ترين اقداماتي دانست كه جهت راه اندازي بر روي جرثقيل 80 تني شركت انجام شده است.


سيد احمدخادميان افزود: این جرثقیل به دلیل پاک شدن سیستم نرم افزار آن و عدم پشتیبانی شرکت خدمات دهنده آمریکایی به مدت سه سال در سرویس قرار نداشت که يك بار نيز در گذشته  با همکاری دانشگاه و توانمندی نیروهای داخلی  سیستم نرم افزار و الكترونيكي آن را نيز کاملا بازسازی كرديم.
 وي اضافه کرد:کار این جرثقیل در عملیات مهم تعمیرات اساسی شرکت با قابلیت و مانور قدرتی که دارد بسیار حایز اهمیت است واكنون كاملا به سرويس دهي مشغول است.
رئیس امور حمل ونقل شرکت پالایش گاز فجرجم تصريح كرد:ارزش اين جرثقيل 4 ميليارد تومان مي باشد وداراي قابليت هاي مختلفي در حين سرويس دهي است و در بخش هاي مختلف عملياتي مورد استفاده قرار مي گيرد.
وي ادامه داد: عليرغم سالها رايزني با شركت هاي خارجي ،متاسفانه به بهانه تحريم موفق به دريافت خدمات فني از سازنده آن نشديم و لذا بازسازي و نوسازي اين دستگاه توسط نيروهاي داخلي و با همكاري دانشگاههاي مهم كشور و با هزينه بسيار اندك انجام شد.
   1398/7/30 08:59
  
تعداد بازدید :  765