طبقه بندی مشاغل در بیش از ۵۵ درصد پیمان های شرکت پالایش گازفجرجم

رئیس منابع انسانی شرکت پالایش گازفجرجم گفت: طبقه بندی مشاغل در بیش از ۵۵ درصد پیمان های این شرکت انجام شده و مابقی نیز در دست اقدام است.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم ، احمدرحيمي حياتي اظهار داشت: تاکنون پیمانهای خدمات عمومی اداری پشتیبانی پالایشگاه۲۷۱ نفر ، تعمیرات روزمره۱۹۱ نفر، داربست بندی و طناب بندی۲۶ نفر، ساختمانی۲۲نفرخدمات عمومی حمل و نقل۵۹ نفر با طبقه بندی مشاغل به پیمان سپاری رسیده است .
وي افزود: پیمانهای برق و تاسیسات مستغلات۲۰ نفر، تهویه مستغلات۱۵نفر ، رستوران پالایشگاه۱۳۶نفر در دست پیمان سپاری می باشد.
رئیس منابع انسانی شرکت پالایش گازفجرجم اضافه كرد: این طرح برای سایر پیمانها نیز نهایتا تا نیمه اول سال درصورتی که تمدید نشوند اجرا خواهد شد.
وي در خصوص كارگران تعمیرات اساسی نیزگفت:  حقوق و مزایای اين عزيزان بر اساس قانون کار توسط امور پیمانها منظور میشود و انشالله رضایتمندی بهتری برای این عزیزان شاهد خواهیم بود.
رحيمي حياتي تصريح كرد:  در سال جاری محاسبات بخشنامه جدید وزارت کار برای کلیه مشاغل مشمول، محاسبه و اعمال شده و از این پس طبقه بندی و پرداخت ها با نرخ افزایشات جدید قابل پرداخت می باشد.
   1399/2/4 10:54
  
تعداد بازدید :  747