نقش کارگران در جهش تولید بی بدیل است
يادداشت مديرعامل:
نقش كارگران در جهش توليد بي بديل است
گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ، پاسداشت و قدرداني از خدمات صادقانه و ارزشمند کارگران شریف، صدیق و خدومي است که با بروز استعدادهاي خود همواره  عزت و سربلندي را برای شرکت پالایش گازفجرجم در کشور رقم زده‌اند.
سال جاری نیز از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده است و در این راستا باید با توجه به نقش و جایگاه کارگران در تحقق اهداف سال  که نقش اساسی و زیربنایی دارند؛ توجه داشت. پیشبرد اهداف اقتصادی کشور نیازمند کار و تولید است وبقاء کارگر و کارفرما نیز در گرو تولید است و در حقیقت میتوان گفت بیشترین تمدن های بشری درسایه کاروتلاش شکل گرفته است.
شرکت پالایش گازفجرجم اکنون در شرایطی قرار دارد که سلامتی کارگران و همچنین روند مطلوب تولید، با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در میان کارگران بیش از هر زمان دیگری باید مد نظر قرار داده شود تا جامعه کار و تولید پالایشگاه به همراه سایر اقشار جامعه از این بحران به سلامت عبور کند.
اينجانب ضمن تبريك اين هفته فرخنده بر تلاشگران عرصه‌ي كار ، تلاش و توليد در شرکت پالایش گازفجرجم، برای همه این عزیزان در این ماه مبارک رمضان، آرزوی سلامتی و قبولی طاعات بندگی شایسته حضرت حق تعالی دارم.
 
عبدالصمد نجفي / مديرعامل
   1399/2/10 16:40
  
تعداد بازدید :  567