تقویت ظرفیت کانال های ارتباطی جهت بازتاب فعالیت های شرکت پالایش گازفجرجمسرپرست روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به انجام فعالیت های مختلف در این شرکت گفت: از ظرفیت کانال های ارتباطی مختلف که برای همکاران ایجاد کرده ایم جهت بازتاب  فعالیت های آنها استفاده میشود.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم، مهندس سیدمهدی احمدی تصريح كرد: تا کنون اخبار زیادی از کارکنان ما که در خط مقدم تولید قرار دارند در این کانال ها و وب سایت شرکت منتشر شده است.
وي افزود: به دلیل شرایط خاصی که کشور به واسطه ویروس کرونا در آن قرار گرفته است و همچنین ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، تمامی مناسبت های ملی و مذهبی شرکت به صورت مجازی برگزار کردیم که مورد استقبال همکاران قرارگرفته است.
سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم ،جشنواره مجازی نوروز،مسابقات ویژه کارگران و ایام ماه مبارک رمضان را تنها بخشی از اقداماتي دانست كه در اين راستا انجام شده است و همچنان ادامه دارد.
وي ادامه داد: با توکل به خداوند متعال و همدلی تمامی کارکنان شرکت،کرونا ویروس را شکست میدهیم و شرکت پالایش گازفجرجم مانند همیشه با افتخار در بلندای خط تولید گازکشور خواهد درخشید.
   1399/2/18 01:03
  
تعداد بازدید :  891