تاکید مهندس نجفی در مورد رعایت جدی پروتکل های بهداشتی در تعمیرات اساسی

مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم گفت: "پك هاي بهداشتي " براي كارگران تعميرات اساسي نيز مانند ساير كاركنان توزيع شده است و همه موظف به استفاده درست از آنها هستند.
وي افزود: پيمانكاران موظف هستند سرويس هاي اياب و ذهاب كارگران را در طول روز، چندين بار ضدعفوني كنند و آرامش خاطر لازم را براي كارگران فراهم آورند.
مهندس نجفي تصريح كرد: بايد حضور كارگران در شركت به گونه اي برنامه ريزي شود كه حداقل تجمع در محيط كاري شاهد باشيم و كارگران شركت فاصله گذاري اجتماعي را بسيارجدي بگيرند
وي ادامه داد: كنترل ورود و خروج كارگران بسيار ضروري است و بايد بر روي توزيع غذاي آنها نيز نظارت دقيق باشد و تمامي پروتكل هاي بهداشتي رعايت گردد وناظران HSE و حراست با كنترل دقيق و منظم خود احتمال هر گونه شيوع كرونا ويروس در ميان كارگران تعميرات اساسي را به صفر برسانند.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم گفت: هر گونه عدم انطباقي كه نسبت به رعايت الزامات HSE و پروتكل هاي بهداشتي در تاسيسات مشاهده شود بلافاصله رسيدگي خواهد شد و نبايد هرگزهيچ گونه  اهمال كاري نسبت به رعايت اين الزامات  در شركت شاهد باشيم.
وي ياداور شد: با توكل به خداوند متعال از اين روزهاي سخت  نيز عبور خواهيم كرد و سلامتي كارگران مقدم بر هر گونه  پيشرفت عجولانه در پروژه هاي تعميرات اساسي است.
   1399/4/8 16:22
  
تعداد بازدید :  1661