رئیس تعمیرات اساسی خبرداد:
نصب و راه اندازی موفقیت آمیز توربین Avon کمپرسور پروپان D در شرکت پالایش گازفجرجم


رئيس تعميرات اساسي شركت پالايش گازفجرجم گفت: با پیگیریهای مستمر و تلاشهای مجدانه اداره تعمیرات و با حمایت های مدیرعامل محترم و مدیر محترم عملیات، خوشبختانه پس از
۴ سال کار تعمیرات اساسی توربین Avon با موفقیت به پایان رسید.
وي افزود: اكنون اين توربين با دستان پرتوان همکاران توربو ماشینری بر روی کمپرسور پروپان D  نصب و پس از عملیات هم محوری و نصب ادوات مکانیک و ابزار دقیق بر روی آن، با حضور كاركنان متخصص بخش هاي مختلف اداره تعميرات و نماینده پیمانکار راه اندازی و در سرویس قرار گرفت.
سيد مهدي موسويان فرد ادامه داد: این توربین در زمستان ۱۳۹۵ جهت تعمیرات اساسی به يك شرکت خصوصي داخلي واگذار گردید و پس از کش و قوس های زیاد در ارتباط با گزارش های فنی ارسالی از طرف شرکت مذکور و تایید گزارش Detail Strip پس از مدت زیاد به دلیل چانه زنی برای کاهش هزینه های تعمیراتی مورد تایید قرار گرفت .
وي اظهار داشت: با توجه به مشکلات عدیده در زمینه خرید این قطعات از سازنده اصلی، بالاخره قطعات خریداری و توربین assemble گردید و در اول تیر ۱۳۹۹ به پالایشگاه عودت گردید .
موسويان فرد تصريح كرد: توربین هم اکنون روی کمپرسور Dپروپان فاز ۲ نصب و زمان تست ۷۲ ساعته آن در حال سپری شدن میباشد، انشاالله چنانچه پس از پایان تست مشکلی مشاهده نگردد توربین از پیمانکار تحویل گرفته می شود تا دوره گارانتی ۱۲ ماهه خود را آغاز نماید.


 
 
   1399/4/23 13:30
  
تعداد بازدید :  1116