بارگیری هشتمین محموله کشتی میعانات گازی شرکت پالایش گازفجرجم
پایانه صادراتی مایعات گازی بندر سیراف:
بارگیری هشتمین محموله کشتی میعانات گازی شرکت پالایش گازفجرجم
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم از بارگیری هشتمین محموله کشتی میعانات گازی این شرکت در پایانه صادراتی مایعات گازی بندرسیراف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم، عبدالصمد نجفی گفت: در جهت استمرار پایداری تولید شرکت ، پایانه صادراتی این شرکت در بندرسیراف توانسته است از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۸ محموله کشتی از طریق گویه شناور ۱۰۰ هزار تنی بارگیری و توسط کشتی به مقاصد هدف ارسال نماید.
 
وی ادامه داد: در آخرین محموله که در آبان ماه انجام گردید کشتی با تناژ ۳۶ هزار تن بارگیری و به مقصد خارج از کشور ارسال گردید .
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به مزیت های کیفی مایعات استحصالی این شرکت گفت: شرکت پالایش گاز فجر جم، مرغوبیت  فراورده گازی را دارد که با برنامه ریزی های صورت گرفته به امر صادرات اختصاص داده می شود.
 
وی ادامه داد: امکان پهلودهی و بارگیری انواع کشتی ها با استاندارد های قابل قبول بین المللی از دیگر مزیت های پایانه صادراتی این شرکت در بندرسیراف است.
 
گفتنی است  پایانه صادراتی شرکت پالایش گازفجرجم  از بدو تاسیس تاکنون یک هزار و 317  محموله کشتی با رعایت نکات ایمنی و دستورالعمل های عملیاتی به نقاط مختلف داخلی و خارجی صادر کرده است.
 
گفتنی است پایانه صادراتی مایعات گازی شرکت پالایش گازفجرجم در بندر سیراف، مسئولیت دریافت ، ذخیره سازی ، انتقال ، کنترل های کمی و کیفی مایعات ، اندازه گیری ، بارگیری از طریق گویه شناور sbm و صادرات مایعات گازی تولیدی این شرکت را بر عهده دارد.
 
 
   1400/8/20 16:22
  
تعداد بازدید :  158