تامین آب مهم ترین چالش شرکت پالایش گازفجرجم
تامین آب مهم ترین چالش شرکت پالایش گازفجرجم/110 میلیارد تومان سرمایه گذاری در سد باغان
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم در نشست خود با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر و هیات همراه گفت: تامین آب مهم ترین چالش شرکت پالایش گازفجرجم در سالهای اخیر بوده است.
 
وی افزود: شرکت پالایش گازفجرجم 110 میلیارد تومان در احداث پروژه سد باغان هزینه کرده است و انتظار داریم که دغدغه ما در تامین اب برطرف شود.
 
مهندس نجفی خاطر نشان کرد: قرارداد این سد از سال 1393 بسته شده است و امیدواریم طبق تعهدات آب منطقه ای استان، تا پایان سال آب سد باغان به شرکت پالایش گازفجرجم برسد.
 
وی تصریح کرد: پالایشگاه فجرجم  نسبت به زمان راه اندازی به نسبت بسیار کمتری آب مصرف می کند و تعهدات زیست محیطی این شرکت بسیار بالاست.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: این شرکت در سال 1398 توانسته است 99 درصد جذب بودجه سرمایه ای و در سال 1399 نیز 120 درصد جذب بودجه سرمایه ای داشته باشد که نشان دهنده پویایی و فعال بودن پروژه ها وفعالیت های متعدد در شرکت پالایش گازفجرجم است.
 
وی گفت: تامین خوراک وتولید گاز در شرکت پالایش گازفجرجم برای کشور بسیار حیاتی است و انتظار داریم با پشتیبانی و مانع زدایی تمامی دستگاه ها، بتوانیم به رسالت مهم خود دست پیدا کنیم.
 
   1400/6/14 17:07
  
تعداد بازدید :  494