مهندس هاشمی:
مسئولیت اجتمای تبلور اخلاق و بلوغ یک سازمان است
سرپرست شرکت پالایش گازفجرجم در نشست با فرماندار شهرستان، با اشاره به مقوله مهم (CSR) گفت: مسئولیت اجتمای تبلور اخلاق و بلوغ یک سازمان محسوب می شود.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم؛ سید محمدمهدی هاشمی اظهار داشت:راهکارهایی که به تقویت نظام نامه نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی وجود دارد روشن است و انشالله بر اساس همین راهکارهای قانونی عمل خواهیم کرد.
 
وی تولید گاز و رساندن انرژی پاک به خانه های مردم را یک نوع عمل به مسئولیت اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: امروزه تنگناهایی در تامین انرژی در کشور وجود دارد که با کمک نیروی انسانی توانمند و اتکال به خداوند متعال از این تنگناها عبور خواهیم کرد.
 
 سرپرست شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: یکی از ماموریت های  اصلی این شرکت، اهتمام جدی به مدیریت دارایی های فیزیکی و استفاده از همه ظرفیت های تامین خوراک برای حفظ و ارتقاء تولید است و انشالله تلاش خواهیم کرد مطابق تعهد تولید، برنامه ریزی های لازم را صورت دهیم.
 
وی همچنین تاکید کرد: عوامل درونی هر سازمانی شناخت دقیق تری از وضعیت آن سازمان دارند و همه می بایست کمک کنند که پالایشگاه فجرجم، با کمترین دغدغه ای مسیر تعالی و شکوفایی خود را با استعانت از خداوند متعال به پیش ببرد.
   1401/2/7 11:44
  
تعداد بازدید :  564