مطالبات بحق کارگران نباید بر زمین بماند
مطالبات بحق کارگران نباید بر زمین بماند
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم در نشست هفتگی خود با سرپرستان شرکت ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: این شرکت همواره مطالبات به حق کارگران را پیگیری کرده است و اجازه نخواهد داد این مطالبات بر زمین بماند.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم مهندس نجفی تصریح کرد: پرسشگری وطرح مطالبات درچارچوب قانون، حق کارگران است و سرپرستان شرکت وظیفه دارند این عزیزان را نسبت به جزئیات پرداخت و تحقق مطالبات شان آگاه کنند.
 
وی گفت: سرپرستان واحدهای مختلف شرکت می بایست همواره نسبت به مرتفع نمودن خواسته های کارگران اهتمام لازم داشته باشند وچنانچه حقی از کارگری تضییع شده باشد پیمانکاران را مورد بازخواست قرار دهند.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد:  بیمه تکملی کارگران می بایست بصورت کامل اجرا شود و تمام اسناد بیمه های تکمیلی باید در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
وی تاکید کرد: سرپرستان اجازه ندهند به بهانه های کمبود اعتبار مالی، پروژه ای در شرکت بر زمین بماند ویا انگیزه کارکنان وکارگران تحت تاثیر قرار گیرد.این شرکت در رسیدگی به مشکلات کارگران از هیچ کوششی دریغ نکرده است، اما انتظار می رود در کوتاه ترین زمان ممکن به مطالبات کارگران پاسخ داده شود و سرپرستان در میان کارگران بوده و آنها را نسبت به اقدامات صورت گرفته روشن کنند.
 
مهندس نجفی ادامه داد: شرکت پالایش گازفجرجم دارای اعتبار و برند ملی است و همه باید تلاش کنیم این برند هر روز تقویت شده و نسبت به کار در این شرکت احساس افتخار کنیم.
 
وی افزود: خوشبختانه در حالی به نیمه دوم سال  رسیده ایم که فعالیت های عملیاتی و تعمیرات اساسی طبق برنامه تعیین شده در حال اجرا است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.
 
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به واکسیناسیون کرونا اظهار داشت: امروز شاهد هستیم بخش قابل توجهی از کارکنان حداقل یک نوبت واکسن کرونا خود را دریافت کرده اند و امیدواریم در نیمه دوم سال با رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از روزمرگی شیوع ویروس را به حداقل برساینم.
 
وی گفت: اماکن ورزشی در شهرک مسکونی پارس جم نیز می بایست با رعایت کلیه پروتکل های فعالیت کند و HSE مجموعه نیز بر روند فعالیت این اماکن نظارت دقیق داشته باشد.
 
 
 
   1400/7/6 11:54
  
تعداد بازدید :  624