مهندس نجفی خبرداد: رشد 6 درصدی تولید گاز در شرکت پالایش گازفجرجم نسبت به مدت مشابه
مهندس نجفی خبرداد:
رشد 6 درصدی تولید گاز در شرکت پالایش گازفجرجم نسبت به مدت مشابه
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به میزان تولید گاز این شرکت در شش ماهه نخست سال جاری گفت: این شرکت با تولید 10 میلیارد و 500 میلیون متر مکعب گاز در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته،  6 درصد افزایش تولید داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم، نجفی خاطرنشان کرد: عملیات تعمیرات اساسی این شرکت رو به پایان است و پالایشگاه آماده تولید حداکثری گاز در زمستان و نیمه دوم سال می شود.

وی افزود: طی
۶ ماه نخست امسال با وجود تنگناها و محدودیت‌های ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا، شرکت پالایش گازفجرجم توانسته با همت همکاران خود به ویژه در بخش‌های فنی/ عملیاتی و پشتیبانی ؛ بخش مهمی از تعمیرات اساسی واحدهای عملیاتی خود را به پایان برساند.

مدیرعامل شرکت پاایش گازفجرجم ادامه داد: واحدهای شیرین سازی شرکت، طبق برنامه مورد تعمیرات اساسی با کیفیت قرار گرفته اند و با آمادگی کامل، مهیای تامین گاز زمستانی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین این شرکت در نیمه نخست سال جاری، در مجموع  حدود یک میلیون و200 هزار بشکه میعانات گازی و نزدیک به 8 هزار تن گاز مایع یا ال پی جی تولید داشته است و طبق تعهدهای تکلیفی خود عمل کرده است. 
   1400/8/4 13:19
  
تعداد بازدید :  376