واکسن نزده ها نمی توانند وارد شرکت شوند
واکسن نزده ها نمی توانند وارد شرکت شوند

رئیس منابع انسانی شرکت پالایش گازفجرجم گفت: وفق مقررات و ابلاغیه های صادر شده، چنانچه همکاری همچنان نسبت به دریافت واکسن کرونا امتناع می کند و حتی یک دوز واکسن را دریافت نکرده است اجازه ورود به شرکت را ندارد.

احمد رحیمی حیاتی خاطرنشان کرد: حدود
۲۰۰ نفر از کارکنان که ۱۰ درصد از جمعیت شاغل در پالایشگاه شامل می شود متاسفانه اطلاعاتی از واکسینه شدن آنها در سیستم وجود ندارد.

وی افزود: لیست این افراد به تفکیک واحدها به سرپرستان محترم اعلام شده است و چنانچه همکاری بر خلاف این لیست مدعی دریافت واکسن هست می تواند کارت دزریق واکسن خود را به بهداشت صنعتی تحویل دهد.

رئیس منابع انسانی شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: اخطاریه های لازم نیز به جامعه مورد هدف داده شده است و قانون ممنوعیت حضور کارکنان واکسن نزده در شرکت از روز دوشنبه (
۳ آبان) اجرایی می شود.
وی تصریح کرد: بخشنامه و مصوبات سی وسومین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر اعمال مجازات به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی صادر شده است و برای همه سازمان ها وشرکت ها لازم الاجراست.

رحیمی سلامتی کارکنان ورعایت نکات بهداشتی و پروتکل های مرتبط با کووید
۱۹ را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مسئله همواره مورد تاکید مدیرعامل محترم نیز بوده است و بدون شک واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی کارکنان به نفع تمامی مجموعه خواهد بود.

 گفتنی است چند روز پیش روابط عمومی شرکت ابلاغیه وزارت نفت در خصوص کارکنان واکسن‌نزده را منتشر کرد.

 بر اساس ابلاغیه اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، حضور کارکنانی که حداقل یک دوز واکسن دریافت نکرده‌اند از روز شنبه (یکم آبان‌ماه) در ادارات امکانپذیر نیست.

 
   1400/8/4 11:25
  
تعداد بازدید :  706